image_slideshow
image_slideshow
image_slideshow
image_slideshow

Referencie

"
Super autoškola…. Môžem všetkými 10 len odporučiť…. :) milý kolektív,super inštruktori Miro a Maroš,veľmi dobrý učiteľ teórie Ľúboš….som spokojná,všetko dobré za niečo stálo. Naučili,vysvetlili…. Čiže jednotka ako sa patrí.
Keby majú aj autoškolu na motorku,hneď idem ;)
"
Nikol Pavlíčeková…. :) , 26.09.2022
"
Ďakujem veľmi pekne, včera som úspešne ukončila autoškolu na prvý krát vďaka skvelému tímu bosákovcov, hlavnevne pre ich trpezlivosť a profesionálny prístup. Vrele odporúčam autoškolu Bosák.????
"
Jarka Padáčová, 28.06.2022
"
Ľuboš, Mirko ĎAKUJEM za všetko! Moje Déjá vu sa oplatilo. Autoškolu BOSÁK určite odporúčam, neľutujem :) bude mi to chýbať...
"
Jana Ballová, 25.04.2022
"
Ďakujem po tom všetkom že mi ukázali aj dobrú stránku autoškoly bála som sa sedieť za volantom ale ty najlepší inštruktori Ľubošovi,Mirkovi,Marošovi že neni sa čoho báť ďakujem za úžasne hodiny teórie jázd za dobrú skupinu kopu smiechu a určite odporúčam každému kto chce si robiť vodičák autoškolu Bosák. Vodicak som urobila 06.10.2021 na druhý krát lebo stres je veľká chyba.
"
Dominika Kureková, 10.04.2022
"
Ahojte. 15.12. som úspesne zvládla skúšky VEĽKÉ ĎAKUJEM patrí chlapcom Ľubosovi za úžasne teórie, ktoré boli poucné a pomohli pri učení testov či zvládaní krizovatiek. Zazili sme veĺa srandy. OBROVSKÉ ĎAKUJEM patrí Mirkovi, za heho trpezlivosť skvelú vyučbu pri jazdení kužele vysvetlil a naučil uplne na jednotku. Je to TOP instruktor. Veľmi pekne ďakujem chlapci.
"
Viera Zacharova, 20.12.2020
"
Ahojte ????, pred dvoma hodinami som úspešne absolvovala skúšku a ešte k tomu aj na prvý krát, začo vďačím celému tímu autoškoly. Lubošovi, za super hodiny teórie, ktoré vďaka jeho humoru rýchlo ubehnú a rozhodne sa nemáte čas nudiť ????. Ďakujem Jožkovi, i keď som s nim absolvovala iba jednu jazdu, ale pri ňom som sa naučila, nemať nohu stále na spojke ???? a v neposlednom rade ďakujem Mirkovi, úžasnému človekovi, s božskou trpezlivosťou, s ktorým som sa na jazdy vždy tešila a ktorý ma toho veľa naučil. Ešte raz jedno veľké ĎAKUJEM patrí vám všetkým a autoškolu Bosák budem odporúčať vždy a všetkým ❤️
"
Miška Gálová , 25.09.2020
"
Autoskolu som uspesne zvladla sice az na druhy pokus,ale to vsetko prezite aj neuspesna skuska mi do zivota tak vela dala,ze som sa naucila pomaly aj zvladat stres za volantom.ten strach sama si po urobeni vodicaku sadnut do auta bol neskutocny ale dnes je to uplny relax.dakujem celemu timu,lubosovi za super teorie kde sme sa vela nasmiali z jeho prihod ktore zazival s inymi studentami.dakujem jozkovi,ktory na naucil vdaka jeho prisnosti davat na ceste obrovsky pozor,a v poslednom rade dakujem Mirkovi,mojmu partakovi ktory to so mnou dobojoval do konca.nikdy na vas nezabudnem a spominam na vas vzdy ked si sadam za volant len v dobrom.dakujem za vsetko co ste pre mna urobili❤
"
Lenka, 07.04.2020
"
Ahojte všetci.Pred pár dnami som uspešne skončila autoškolu a tak by som sa chcela poďakovať užasným chlapom.Ľubošovi za jeho zábavné teorie a Mirkovi za Božskú trpezlivosť na jazdách.Patrí Vám velké Ďakujem za všetko čo ste ma naučili.Ak sa niekto z vás rozhoduje akú autoškolu vybrať, tak vrelo odporúčam autoškolu Bosák .
"
Evina Prahárová, 05.06.2019
"
Pri rozhodovaní v ktorej autoškole si urobím vodičák, som dosť pozerala na pozitívne recenzie a ohlasy..
Preto bola moja voľba jednoznačná- AUTOŠKOLA BOSÁK.
Volila som ju teraz a volila by som ju aj opakovane.
Chcem sa poďakovať Ľubošovi, za jeho ľudský prístup k žiakom autoškoly, za jeho trpezlivosť..
Veľké ĎAKUJEM patrí inštruktorovi Mirovi, ktorý ma naučil šoférovať, ktorý strávil hodiny počúvaním , keďže mne sa ústa nezavrú :) za jeho trpezlivosť, ľudskosť, priateľskú povahu, skrátka za všetko..Chlapci ďakujem :)
Vrelo odporúčam túto autoškolu..
"
Ivka Mrázová, 29.05.2019
"
Nedávno som na prvý pokus spravil skúšky, takže autoškolu Bosák môžem určite len odporučiť! Na Ľubošových teóriách som sa cítil veľmi príjemne a za volantom som si to tiež dosť užil. Najmä jazdy s Jožom, je to pán! Jázd s Mirom som mal len pár, ale nasmiali sme sa bohate. Ďakujem celému kolektívu autoškoly!
"
Martin, 28.05.2019
"
Pred pár dňami som úspešne urobila skúšky práve v tejto autoškole, a bolo to to najlepšie čo som mohla urobiť, skvelý prístup Ľuboša aj ostatných inštruktorov, keby mám možnosť si to zopakovať, neváham! Odporúčam všetkými 20timi (keby som ich mala 1000 tak odporúčam všetkými 1000mi). Naučia toho veľa a aj posrandujú. Sú super, všetci. Ak autoškola, tak len sem! Ďakujem!
"
Aicha Aboudiová, 17.05.2019
"
Pracujem v školstve a preto viem, že sa dá z hľadiska učiteľa hodina len "odsedieť," ale dá sa aj odpracovať v rámci jeho najlepších možností v snahe čo najviac žiaka naučiť. Jazdil som s každým inštruktorom a absolvoval všetky teórie ani jeden učiteľ si hodinu neodsedel. Od každého som sa niečo naučil a v rámci relatívne krátkeho času výcviku ma pripravili na skutočné učenie sa v praxi na cestách najlepšie ako mohli. Všetkým Vám za to ďakujem a želám všetko dobré, teším sa, že som si robil vodičák práve s Vami :-)
"
Ondrej, 22.11.2018
"
Dnes som mala skúšku a zvládla som ju úspešne vďaka super inštruktorom. Autoškola Bosák je fakt veľmi dobrá, teória bola podávaná veľmi záživne a Ľuboš si vždy našiel spôsob ako nám vyčariť úsmev na tvári. Jazdiť som sa naučila najmä s Jožkom a Mirkom, preto im patrí aj obrovské ĎAKUJEM :) sú to vynikajúci inštruktori a skvelí ľudia.
Normálne mi budú chýbať :D
Takže ľudia neváhajte sa prihlásiť, môžte si byť istí, že tu nájdete ústretových a veľmi trpezlivých inštruktorov.
"
Viktória Malá, 21.11.2018
"
Ahojte chcela by som povedať ze dlho som sa nevedela odhodlat ísť do autoškoly ale nakoniec som si vybrala bosaka a nelutujem super teorie s Ľubošom a jazdy išli ako po masle s Alenkou,Jožkom,Mirkom a s Martinkou super ľudia naučia jazdiť ako sa patrí veľké ďakujem a teraz už im len kivam keď sa stretneme na cestach
"
Katarína A., 26.10.2018
"
Táto autoškola je ideálna voľba pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť dobre šoférovať v super kolektíve. Teórie boli vďaka Ľubošovi vtipné a všetko vysvetlil jednoducho. Na jazdy som sa vždy tešil, pretože inštruktori sú profesionáli, ktorí ma nikdy nestresovali, ale podporovali. Moje veľké Ďakujem patrí inštruktorke Alenke, s ktorou som strávil v aute najviac času. Jazdy s ňou boli plné srandy, ale dala mi aj veľa užitočných rád a vždy mala so mnou trpezlivosť, je výborná inštruktorka. Autoškolu naozaj odporúčam!
"
Miroslav L., 29.09.2018
"
Autoškolu som si išla robiť ako 30-ročná, lebo som dovtedy mala z auta veľký rešpekt..Vybrala som si autoškolu Bosák lebo som ju mala najbližšie a som rada že to tak bolo.. Teória bola vždy doplnená o vtipkovanie Ľubuša, jazdy sa dali nalánovať online, mohla som si vybrať či chcem jazdiť s inštruktorom alebo inštruktorkou, či ráno, večer cez týždeň alebo víkend..každý inštruktor má to svoje a každý vám niečo dá..všetci sú priateľskí a trpezliví..konečne som sa prestala báť a vďaka nim išlo všetko až pre mňa neuveriteľne ľahko a príjemne..vrelo odporúčam absolvovať kurz v tejto autoškole :) ďakujem celému super tímu, vďaka ktorému som sa naučila šoférovať aj ja :)
"
Jana H, 18.09.2018
"
Autoskolu vrelo odporucam na sto percent :-) Vsetci su uzastny,instruktori trpezlivy a teorky skvele odprezentovane :-) Skvele je ze si mozte vsetko prisposobit co sa tyka jazd. Tiez si neviem vynachvalit den skusky. Vsetci sa usmievali,vtipkovali a povzbudzovali nas. Top autoskola ;-)
"
Zuzka Klučková, 10.09.2018
"
Rada by som ešte osobitne poďakovala inštruktorke enke za rady, trpezlivosť a neustále pozitívnu náladu ktorá mi pomohla prekonať prvotný strach. Ďakujem!
"
Adriana Gregorová, 28.06.2018
"
Odporúčam túto autoškolu. Cítila som sa v nej veľmi dobre, kamarátska atmosféra, jazdy na nezaplatenie hlavne s Alenkou :D na ne ešte budem dlho spomínať. Tak ešte raz vrelo odporúčam :)
"
..., 24.06.2018
"
Túto autoškolu som si vybrala na základe pozitívnych názorov z môjho okolia. Vodičský som odkladala niekoľko rokov a s malým srdcom som to skúsila. Teórie boli zábavné, rovnako i trenažér a najväčšia zábava boli samozrejme jazdy a cvičisko.

Strach za volantom určite bol, no bojovala som s ním vďaka radám a božskej trpezlivosti inštruktorov
"
Adriana Gregorová, 20.06.2018
"
Túto autoškolu som si vybrala najmä na základe referencií od známych a skutočne neľutujem. Zrozumiteľný výklad teórie je na nezaplatenie, pričom nechýbal ani priateľsky prístup. Plánovanie jázd je tiež založené na perfektnom princípe, pretože sám žiak si zvolí ktoré dni a s akým inštruktorom chce jazdiť. Ja konkrétne som jazdila s Alenkou a Jozkom a vždy som sa pri nich dobre cítila, pretože aj atmosféra v aute je žiadaná aby sa žiak cítil komfortne. Potom sa hneď lepšie šoféruje. Autoškolu vrelo odporúčam :-)
"
Daniela R., 11.06.2018
"
Skvelá autoškola,všetko bolo úplne bez stresu.Vždy bola zábava aj na teórii aj na jazdách.Okrem skúseností som získal skvelú kamošku inštruktorku Alenku,s ktorou sme sa vždy vela nasmiali.Veľmi jej za to ďakujem a všetkých v autoškole pozdravujem:))
"
Jakub K., 15.04.2018
"
Takže musím ešte dodať k mojej referencií že veľké Ďakujem patrí aj inštruktorke Alenke a som jej veľmi vďačný lebo ma naučila jazdiť ďakujem moc... :)
"
Samuel Kučera , 29.03.2018
"
Autoškola je celkovo paráda tak ako aj inštruktori sú veľmi dobrý a nemám sa na čo postažovať .Som vdačný pánovi Bosákovi a inštruktorom . Veľmi priateľský a profesionálny prístup . Autoškola mi bola odporúčaná a odporúčam ju aj ja vám!!! Ak váhate nemusíte pretože toto bude najlepšia voľba a oplatí sa to určite . Inštruktori vám dajú aj cenné rady ... Výborné plánovanie jázd a ústretovosť ...Vodičák som zvládol ... a ešte raz Ďakujem !! :)
"
Samuel Kučera , 27.03.2018
"
Dlho som váhala nad výberom autoškoly..nakoniec som sa rozhodla pre autoškolu Bosák a bolo to najlepšie rozhodnutie. Ľubošove teórie boli perfektné, vysvetlil všetko krásne a jednoducho a vždy som sa dobre zasmiala. Z jázd som mala zo začiatku trošku stres, asi ako každý, no potom som pochopila, že nemám dôvod. S takými úžasnými inštruktormi po boku sa jazdí len taká radosť :) Vždy som sa na jazdy tešila ako si pokecáme a zasmejeme sa, už teraz mi to všetko veľmi chýba. Chcem sa všetkým veľmi pekne poďakovať, že som to úspešne dotiahla až do konca. Jožko, Mirko, Alenka, Ľuboš ďakujem vám za všetky rady a podoporu, budem na vás a na celú autoškolu spomínať s láskou :)
"
Maťka, 23.03.2018
"
Autoškola Bosák mi bola odporučená a ja ju budem s radosťou odporúčať ďalej :) Vždy som si myslela, že v autoškole bude každá jazda pre mňa stres, ale opak bol pravdou. Vďaka úžasným inštruktorom som jazdila v pohodičke, bez stresu, všetko v kľude povysvetľovali, a teda hlavne ma naučili jazdiť :) Teórie neboli len "povinná jazda", Ľuboš z toho urobil šou, ale zároveň všetko podal tak, že to pochopí naozaj každý. A keďže som nemala možnosť sa poďakovať osobne každému, tak aspoň takto: Ľuboš, Alenka, Mirko, a hlavne Jožko (jazdili sme spolu najviac)- všetkým vám jedno veľké ĎAKUJEM :)
"
Lenka Tábiová, 16.03.2018
"
Autoškolu Bosák odporúčam. Chcela by som sa poďakovať hlavne Alenke za trpezlivosť a podporu :)
"
Veronika, 14.02.2018
"
O autoškole Bosák som sa dozvedela od mojich priateľov, ktorí už túto autoškolu absolvovali. Odporúčali mi ju práve pre jej kvalitu, o ktorej som sa presvedčila aj v skutočnosti. Rada by som vyzdvihla profesionálny prístup Ľuboša ako aj inštruktorov a patrí im odo mňa veľká vďaka za to čo ma naučili, každý z nich sa ma snažil čo najlepšie pripraviť na skúšky a predovšetkým naučiť jazdiť. Ja som jazdila prevažne s Alenkou, jej štýl výučby bol môjmu srdcu najbližší, ale jazdila som aj s inými inštruktormi a tiež ich hodnotím na výbornú. Takže milá autoškola, držím Vám všetkým palce, nech sa Vám aj naďalej darí vychovávať spokojných a zručných vodičov ako doteraz. Ste super! :)
"
Ivana Opálená, 26.01.2018
"
Do tejto autoškoly som išla pretože mi povedali ze je dobrá. A zistila som, ze je najlepšia v Nitre, podľa mňa. Inštruktory sú veľmi dobrý,každý z nich vám chce pomôcť aby ste to dali na prvýkrat. Alenka je dušou autoškoly,Luboš vás tak naplanuje ze ani vy sami by ste to tak nevedeli.
"
Daniela Hubová , 20.12.2017
"
Do autoškoly Bosák som sa prihlasila lebo mi bolo povedané, že su tam super inštruktori, ktorý nekričia ani nič podobné. Nešlo mi o to koľko to bude stať ale ako sa mi budú venovať. Neľutujem to, dneska som práve urobila skušku. Inštruktorka Alenka je najlepšia, sňou som jazdila najviac skoro stale. Naučila ma toho veľa. A Jožo je super aj keď pôsobí prísne nieje.
"
Diana, 05.12.2017
"
Keďže som sa prisťahovala,nevedela som sa rozhodnúť do ktorej autoškoly ísť.Mala som.to najbližšie,tak som si vybrala autoškolu Bosák.Neľutujem ani jednu chvíľu prežitú v tejto autoškole.Všetci sú tam super a majú trpezlivosť aj s takými stresakmi akým som bola ja.Každému kto sa nevie rozhodnúť doporučujem túto autoškolu.Veľa sa tam naučíte aj zasmejete a tak to ma byť.Keď už mňa naučili šoférovať,tak naučia každého
"
Majka, 09.11.2017
"
Som veľmi rada že som si vybrala autoškolu Bosák. Mala som na ňu dobré referencie od kamarátky. Bola to správna voľba :). Priateľská a profesionálna úroveň hodín teórie aj jázd. Ľubošove teórie nemali chybu, plné praktických faktov o jazdení okorenených životnými skúsenosťami v nenapodobiteľnom stvárnení :D. Jazdy ma trochu potrápili keďže vekom človek má väčší rešpekt sedieť za volantom. Pomohli mi v tom inštruktori a ich mužský prístup a napokon aj to že v autoškole je možnosť vybrať si aj inštruktorku-ženu. Inštruktorka Alenka a jej ženský prístup podpora mi dávali odvahu že to zvládnem aj ja. Spolu to bola kombinácia ktorá mi pomohla úspešne zavŕšiť kurz a stať sa držiteľkou vodičského preukazu. Samotná skúška bola nabitá pozitívnou náladou a podporou ktorú sme si navzájom dávali inštruktori aj študenti. Bol to zážitok na ktorý nezabudnem. Veľká vďaka :) a vidíme sa na cestách ;).
"
EvaF, 11.10.2017
"
Odporúčam autoškolu Bosák je super. Zábavné teórie s Lubošom a najlepši inštruktori
"
Lucia V., 29.09.2017
"
Som strašne rád, že som si vybral túto autoškolu.
Je to tá najlepšia autoškola v NR a inštruktori sú tiež tí najlepší!
Som nadmieru spokojný a odporúčam ju na 110%!
Zažil som s nimi veľa srandy a príjemných zážitkov na teoretických hodinách, či jazdách.
No podstatné je, že som sa veľa informácií naučíl a aj dozvedel.
Teoretický kurz mi ubehol ako voda.
Keď som začal jazdiť, inštruktori boli príjemní, chápaví a nikto po mne nikdy nekričal, ani mi nenadával možno to bolo tým, že som nerobil veľa chýb.
Najradšej by som si celý kurz zopakoval, lebo som stretol nových a úžasných ľudí, ktorí ma naučili, tak dobre šoférovať a za to im veľmi pekne ďakujem!
"
DTVinh, 29.09.2017
"
Som rád, že som si som si vybral túto autoškolu. Zažil som veľa srandy na teoretických hodinách, no naučil som sa aj veľa podstatných informácií. Napríklad že tie značky niesu na ceste len na okrasu ale treba si ich všímať čo je na nich. Teoretický kurz mi ubehol ako voda a ja som ešte stále mal chuť si tam prísť posedieť a vypočuť si príbehy od nášho inštruktora Ľuboša. Keď som začal jazdiť inštruktori boli príjemní nikto po mne nikdy nekričal, ani mi nenadával možno to bolo tým že som nerobil veľa chýb. Naučili ma podstatné veci, ktoré používam pri bežnom šoférovaní. Najradšej by som si celý kurz zopakoval, lebo som stretol nových a úžasných ľudí, ktorí ma naučili tak dobre šoférovať a za to im veľmi pekne ďakujem.
"
DTVinh, 28.09.2017
"
Najlepšia autoškola akú som si mohla vybrať :) Každý kto rozmýšľa a číta tieto riadky,nech prestane váhať a pekne krásne napochoduje na najbližší kurz :) Prístup najlepší a najpriateľskejší,aký si môžete priať...Teorky vďaka Ľubošovi boli vždy super,jednoducho podané aj istou dávkou humoru(nemožné zabudnúť niektoré hlášky :D) Na jazdy som sa tešila vždy najviac,i keď som bola často po celom dni v škôlke vyčerpaná...Inštruktori sú geniálny ľudia s profesionálnym prístupom, obrovskými skúsenosťami a človek má pocit,že má pri sebe priateľa,ktorý zasiahne keď treba a vymaká z vás zodpovedného vodiča...Vďaka Alenka za všetky rady,vedomosti,motivačné a povzbudivé slová,haluzenie,rehoty a nekonečné debaty o možnom aj nemožnom(keď sa stretnú dve učitelky,tak to stojí za to :D) Palino detto...aj tebe patrí veľké ďakujem,každá autoškola môže len ticho závidieť,že nemá tak pokojného,haluzného a skúseného inštruktora :) Prajem Vám(celému tímu autoškoly) veľa spokojných študentov,dopravné nehody-nech Vás obchádzajú a pevné nervy nech Vám zostávajú. Vidíme sa na cestách :)
"
Jarmila Š., 13.07.2017
"
Všetkym ktori rozmyslaju o tom kam sa prihasiť do autoskoly tak odporučam Autoskolu BOSAK.... perfektny pristup všetkych, priateľsky kolektív ... perfektne všetko vysvetlene, touto cestou ďakujem ešte taz za všetko čo ste ma naučili ... Luboškovi za super hodiny teorie a Jožkovi, Palkovi, Alenke za super jazdy kde ma vela naučili, vysvetlili ukazali ... ESTE RAZ VĎAKA VŠETKYM a prajem Vam vela vela spokojnych študentov ako som bola JA
"
Kristina , 11.07.2017
"
Všetkým, ktorý sa ešte len rozhodujú prípadne váhajú nad výberom autoškoly, môžem autoškolu Bosák len odporučiť. Ľubošove teórie s dávkou humoru robili hodiny o čosi zaujímavejšie a uvoľnenejšie. Celkovo autoškola pôsobí veľmi priateľským a otvoreným dojmom. Potom však prídu jazdy a až tu človek pochopí aká skvelá autoškola to je. Alenka a Palo, ďakujem vám za váš prístup, trpezlivosť a ochotu. Bude mi to veľmi chýbať, časom sa to stalo už takým rituálom kedy som sa viac tešil na to ako si pokecáme než na samotnú jazdu. Ďakujem
"
Dávid, 06.07.2017
"
Autoškolu môžem každému kto sa rozhoduje, len odporučiť. Ľubošove teórie s dávkou humoru neboli len o obyčajnom výklade ale o čosi zaujímavejšie. V celom kolektíve panovala priateľská atmosféra, všetci sme si týkali a človek sa niekedy naozaj cítil ako doma.. Alenka a Palo sú mimoriadne trpezliví, pokojní a priateľskí inštruktori. Budú mi tie jazdy chýbať, ďakujem vám za všetko. :)
"
Dávid, 05.07.2017
"
Úžasný pocit,vedieť že niekto skutočne verí,že to dáš...a presne takí ľudia sú v tejto perfektnej autoškole..lepšie som si ani nemohla vybrať.ĎAKUJEM NAJVIAC AKO LEN VIEM!!!Pali,Alenka,Jožko,Ľuboš ste super!!!!Za všetko čo som sa naučila som vám neskutočne vďačná...Budem vás len odporúčať,pretože naozaj bola radosť byť vo vašom kolektíve a len vďaka vášmu zodpovednému prístupu som to DALA...Držte sa!!!
"
Petra Drgoňová, 16.05.2017
"
Chcela by som sa podakovať tej najlepšej autoškole, nieže najlepšej v Nitre ale na celom Slovensku.. Tak uvoľnená atmosféra,priateľský prístup z každej jednej strany,úsmev a cenné rady to nieje bárs kde..
Paľko to je taký veselý človek ktorý sa pred každou jednou jazdnou so mnou modlil. Pre istotu. :D Dal mi základy a veľa si so mnou vytrpel.. ale zvládli sme to.. a samozrejme moja Alenkaa. To je žena s veľkým ž. Toľko rád a všetkého čo mi dala.. viac ako moja mamka niekedy.. na každú jazdu s nou som sa tešila jak malá. Dakujem za každé dupnutie na brzdu a dohovory potom.. lebo inak by som skúšky nespravila.. Pripravila ma veľmi dobre. priam báječne. Už teraz mi to všetko chýba.
Samozrejme vás budem odporúčať každému. Aj moje deti k vám behnú :) ste super.. nech sa vám aj nadalej darí minimálne tak ako teraz.. celej autoškole patrí jedno velké DAKUJEM!!! vidíme sa na cestách :)
vrelo odporúčam. privítajú ťa s veľkým úsmevom.
"
Miroslava Mentelova , 28.04.2017
"
Najlepsia autoskola vdaka Lubosovi a hlavne Instruktorovi Palimu za trpezlivost najlepsia autoskola super teoria mozem len odporucit tuto autoskolu lebo je 1 .Vdaka
"
Juraj, 02.03.2017
"
Autoškolu Bosák treba určite vyskúšať.. Rozhodla som sa napísať aj ja svoje pocity.. Začnem teóriou, ktorá bola na jednotku vďaka Ľubošovi. Uvoľnená atmosféra, kamarátsky prístup. Teória zrozumiteľne vysvetlená aj s dávkou humoru.
"
Michaela, 26.02.2017
"
NAJLEPŠIA autoškola akú som si len mohla vybrať!
Ľuboško, ďakujem za všetky rady, povzbudivé slová, pomoc a super teórku.
Palko, ty si ten najsamlepší inštruktor! Lepšieho som si ani želať nemohla. Slovo ĎAKUJEM vôbec nestačí, ale inak to vyjadriť neviem. Ďakujem ti za všetky tvoje rady, postrehy, povzbudivé slová, pohodu a hlavne trpezlivosť. Bez teba by som to s mojím strachom nezvládla nikdy. Všetky tvoje rady si budem pri jazdení nosiť so sebou. ĎAKUJEM TI. "Vychoval" si zo mňa vodičku :D (a to je zázrak).
Nikdy nezabudnem a budem vás len odporúčať.
P.S. Určite sa ešte uvidíme na kondičných jazdách pred tým ako nasadnem do svojho (ešte nekúpeného) auta. :D
"
Diana, 15.02.2017
"
Som veľmi rada že som si nakoniec vybrala Bosaka.
Teoria vynikajúca (vďaka Ľuboš) a takisto inštruktori,ludski,mili a veeelmi trpezlivi :D
Najväčšie ďakujem patrí Palkovi a Elenke.
Bez nich by som to určite nedala,Palko väčšieho pohodaka som ešte nestretla a ďakujem ti za cenné rady a ten klud ktorým posobis na ludi :)
Elenke za to že mi dodala sebavedomie,naučila ma nebáť sa,si úžasný človek.
"
Sara 12.12.2016, 12.12.2016
"
Ak si niekto nevie vybrať tú správnu autoškolu, tak autoškola Bosák je jednoznačne najlepšia voľba. V tejto autoškole nenájdete zlého inštruktora, naozaj všetci sú milí, priateľskí,empatickí a každý jeden ma niečo naučil, keďže som mala jazdu postupne s každým. Tešila som sa na teórie a aj na jazdy. Ďakujem všetkým inštruktorom, za to, akí sú :) Neviem si túto autoškolu vynachváliť.
"
Andrea, 18.11.2016
"
...Pre všetkých ktorý ešte váhajú,majú strach a roky zbierajú odvahu tak ako ja.Túžbu viesť svoje autíčko za slobodou mi splnila jedna skvelá autoškola v Nitre-BOSÁK.Skladá sa z úžasných inštruktorov,obzvlášť moje veľké ĎAKUJEM patrí jednému z nich,za trpezlivosť,ochotu,dobrosrdečnosť,ľudský prístup a dar naučiť zodpovedne a bezpečne viesť vozidlo.Jožko,mal si pravdu,nebolo pochýb:)dali sme to!!!si naj inštruktor na Slovensku.Vrelo odporúčam všetkým ktorý sa chcú stať dobrými vodičmi.
"
Helena Horáčková, 03.10.2016
"
Dnes sme mali skúsky,s úspešným koncom.Kamaratsky prístup super všetci si tykaju.Chcem sa podakovat Lubošovi za ústretovost ,inštruktorovy Palimu ktorý dnes na skúškach sedel vedla mna.Velké Dakujem patrí inštruktorke Elenke ktorá mi při jazdách dala vela rád,vždy bola milá,trpezliva,snažila sa ma naučit čo najviac.Elenka si naj instruktorka len tak dalej,prajem vela spokojných žiakov.Celemu týmu autoškoly Bosák prajem len to najlepšie.Spokojnost 100%.Vrelo odporúčam túto suprovú autoškolu v NR :D
"
Alena , 30.09.2016
"
Chcem sa podakovat najlepsiemu inštruktorovi Jožkovi,za trpezlivost,ochotu a ludsky pristup ...naučil ma naozaj vela,a za to som mu vdačna.keby si mam este dat kondicnu jazdu,ci nebodaj zopakovat vodičak tak len s Jožkom :)
"
michala, 23.08.2016
"
Túto autoškolu som si vybrala kvôli tomu, že mi bola zo všetkých autoškôl najsympatickejšia:). A som rada,že som si ju vybrala, lebo som mala skvelú inštruktorku Elenku:), ktorá bola ku mne vždy priateľská, trpezlivá a snažila sa mi všetko na jazdách čo najlepšie vysvetliť, čo si vážim:) a na skúškach sedel pri mne inštruktor Palko, zlatý chalan:), ktorý nás pred jazdou všetkých podporoval, aby sme to úspešne a bez stresu zvládli a snažil sa vniesť takú uvolnenejšiu atmosféru:). A tiež vďaka Lubošovi za ústretovosť a priateľský prístup:)
"
Katka C., 8.7.2016, 08.07.2016
"
S tými najčerstvejšími pocitmi prichádzam napísat recenziu pre túto autoskolu v ktorej som strávila velmi vela casu s jednou úžasnou inštruktorkou Elenkou. ELENKA naučila si ma tak strasne vela, že neexistuju slova ktorými ti viem vyjadriť vďačnosť. Bojovala si somnou, stála pri mne a venovala mi kopec nesmierne dôležitých vodičských skusenosti. To aka si a to co robís pre nas studentov sa neda zaplatit ziadnymi peniazmi. Len obrovskou vdakou v srdci.. Za všetkých studentov, ktorí este prídu, kde iní stratia nervy bud tam a ved ich lebo to co robis ty je životná cesta a prinesie ti este vela krásnych pocitov a priatelstiev. Zboznujem Ta ako cloveka, ako ženu si to najlepsie co ma mohlo stretnut! Pali, dakujem Ti za prvu jazdu s tebou nikdy nestrat tu uzasnu pohodu, ktoru v sebe nosis si krasny clovek, a este vela studentom sa vryjes hlboko do srdca! Este raz DAKUJEM!
"
Jana L., 16.06.2016
"
Ahojte, pred týždňom som úspešne absolvovala záverečné
skúšky v „Autoškole Bosák“.Chcela by som sa touto cestou
poďakovať Ľubošovi a jeho inštruktorom ,za kamarátsky a
hlavne profesionálny prístup .Moja najväčšia vďaka
patrí najlepšej ,najmilšej a hlavne najtrpezlivejšej inštruktorke
Elenke ,s ktorou som odjazdila skoro všetky jazdy... A neraz to mala so
mnou ozaj neľahké !Napriek tomu vždy našla spôsob ako mi správne vysvetliť
čo je správne a ako na to. Keďže som si robila vodičák vo vyššom veku ,(moje
deti ho už majú zopár rokov a tiež u „Bosáka“) potrebovala som trošku viac času a
trpezlivosti a toho všetkého sa mi od Elenky dostalo. To že sa mi to podarilo značí o jej
profesionalite ,skvelom prístupe a o tom ,že je pre túto prácu stvorená..
Nejde nespomenúť inštruktora Paliho , s ktorým som mala posledné jazdy a sedel pri mne
aj na skúškach, čomu som bola veľmi rada lebo jeho priateľský a milý prístup
dokáže človeka upokojiť a podporiť. Aj od neho sa mi dostalo zopár cenných rád ,
ktoré mi veľmi pomohli ... Ešte raz Vám všetkým srdečná vďaka, veľa šťastných kilometrov a
samých úspešných žiakov! Vašu autoškolu rada odporučím všetkým ,ktorí sa chcú naučiť jazdiť.
Ste super!!!
"
Gabika M, 03.06.2016
"
Chcem sa veľmi pekne poďakovať autoškole Bosák, hlavne Jožkovi a Paľovi, s ktorými som mala jazdy, za ich trpezlivosť, ale aj patričnú pochvalu, teórie boli super, chýba mi tá atmosféra, vysoká profesionalita a ľudský + priateľský prístup. Šoférujem každý deň, stále lepšie a lepšie :) prajem veľa veľa spokojných budúcich šoférov a úspechov... P.S.: Chýbate mi :)
"
Monika, 26.02.2016
"
Ahojte, dnes som úspešne absolvoval skúšky. Chcem sa poďakovať za profesionálny a zároveň kamarátsky prístup zo strany inštruktorov (Palino, Joži a Elenka), Jara, ktorý vyučoval teóriu a samozrejme vždy nápomocného šéfa Ľuboša. Autoškolu Bosák môžem vrelo odporučiť každému, kto sa chce naozaj naučiť šoférovať.
"
Robo, 03.02.2016
"
Do tejto autoškoly som išla bez akýchkoľvek odporúčaní a vôbec to neľutujem. Som rada, že som si vybrala práve túto autoškolu, pretože na teóriách nám Ľuboš vždy všetko vysvetlil až pokým sme tomu všetci nerozumeli, čo je veľmi fajn. Najviac som jazdila s inštruktorkou Elenkou, bola som s ňou veľmi spokojná. Vyhovoval mi jej prístup, zodpovednosť a hlavne trpezlivosť. Myslím si, že jej hodiny/jazdy boli presne prispôsobené na to, aby sme sa naučili šoférovať nielen na okraji ale hlavne v centre mesta, čo dá žiakovi oveľa viac skúseností. Konkrétne so mnou jazdila križovatky, až pokým som im nepochopila,,,proste perfektný prístup... Srdečne Ti ďakujem Elenka :) ... a autoškolu odporúčam v ďalej v mojom okolí
"
Mirka M., 16.07.2015
"
Srdečné poďakovanie celému kolektívu za perfektnú prípravu na vodičák. Vynikajúci inštruktori so skvelým prístupom a trpezlivosťou :-))). Vrelo odporúčam túto autoškolu aj skôr narodeným, lebo je tu bombovo. Teórie s Lubošom boli úžasné, vždy som sa nane veľmi tešila. Ďakujem Elenke za jej trpezlivosť, milý prístup a veľkú podporu od prvej jazdy:). Špeciálna vďaka patrí Jožkovi za jeho profesionálny a milý prístup,trpezlivosť :), skvelé rady pri šoférovaní :), ktoré mi prispeli k úspešnému ukončeniu záverečnej kúšky. Ešte raz všetkým ĎAKUJEEEEM :)
"
Janka M., 30.06.2015
"
Autoškolu som si vybrala kvôli tomu, že som mala dobré odporúčania od viacerých ľudí. Na teóriách som sa nikdy nenudila, pretože bol dobrý a zábavný kolektív. Jázd v meste som sa najprv bála, ale vďaka dobrým inštruktorom sa mi šoférovanie zapáčilo. Hlavne Jožkovi patrí moje poďakovanie za jeho trpezlivosť a veľa nových rád. Kedže mám už úspešne po skúškach, Autoškolu Bosák môžem na 1000% odporučiť :-)
"
Kristína H., 29.05.2015
"
Túto autoškolu som si vybrala kvôli tomu, že som ju mala najbližšie. Referencie som počula len pozitívne a teraz keď mám aj ja úspešne po skúške, môžem povedať že boli pravdivé. Teórie boli zábavne a náučné. Inštruktori sú priateľský, milý, trpezlivý a veľa ďalších pozitív. Moje osobitné poďakovanie patrí inštruktorovi Jožkovi, s ktorým som jazdila najčastejšie, on má čas zásluhy pozitívnej skúšky. Ak si vyberáte autoškolu tak Bosáka vám môžem len odporučiť! 100% spokojnosť Ďakujem
"
Martina D., 14.05.2015
"
Vsetkym vrelo odporucam tuto autoskolu, ja som sa sem prihlasila bez nejakych odporucani od znamych a bola som velmi spokojna. Teorie boli zabavne a rychlo presli. Instruktori su super,trpezlivi, vedia naucit i vysvetlit a maju ludsky pristup. Este raz dakujem celemu timu v autoskole Bosak a specialna vdaka patri instruktorke Elenke:)
"
Katka K., 13.05.2015
"
Autoškolu Bosák som si vybrala, po tom čo som sa pýtala známej ako sa jej v tejto autoškole páčilo či tie teorie neboli nudné, aký boli inštruktori a jednak to mám blízko. Po jej slovách som sa teda rozhodla ísť tam. Sú tam skvelý inštruktori s každým sme si tykali hodiny boli super ani som nevedela že tam sedím dve hodiny. A jazdy ? popravde z prvej jazdy som bola strašne vyklepaná a nemala som byť prečo inštruktori su trpezlivý vysvetlia všetko na 200%. Snažia sa žiaka naozaj naučiť. Podľa mňa som si lepšiu autoškolu nemohla vybrať :)
"
Saška.S, 12.05.2015
"
autoškola Bosák je uplne najlepšie autoškola a odporučam ju každemu, nauči ťa zodpovedne a bezpečne jazdiť, stojí to za každu cenu. Dakujem všetkým inštruktorom za ich super prístup a pohodovu atmosferu
"
Mart, 30.04.2015
"
Nemohla som spraviť lepšiu vec, ako začať si robiť vodičák v Autoškole Bosák. Neľutujem ani jedinú minútu strávenú na teórii či jazde. Výborní inštruktori, skvelá atmosféra, vždy pozitívny prístup a nekonečné more trpezlivosti. Ďakujem Ele, Ľubošovi aj Dodinovi. Najlepšia autoškola v Nitre. Odporúčam každému :)
"
Maťka, 24.03.2015
"
Autoškola Bosák je úplne mega super! Odporúčam každému, kto má záujem brázdiť cesty. :-) Nemôžem sa na nič sťažovať, všetko hodnotím na výbornú. Skvelí inštruktori, ich priateľský a pozitívny prístup plný trpezlivosti a podpory od prvého stretnutia, teórie, prvej jazdy až po poslednú. Ešte by som sa vrátila :D Ďakujem za skvele strávený čas :-) žiadna nuda, ale čistá pecka!
"
Šarlota Gogolová, 05.11.2014
"
Ešte plná emócií po skúškach, no vyslovujem obrovské ďakujem celému kolektívu autoškoly. Skvelý a hlavne ľudský prístup, čo už sa málokde aj nosí, neuveriteľná a obdivuhodná trpezlivosť so žiakmi, jednoducho super. Veľmi pekne sa chcem ešte raz poďakovať všetkým, a hlavne Zuzke. Zuzi, ďakujem! Prístup na 1**. Aj vďaka týmto skvelým ľuďom som sa stala držiteľkou vodičského oprávnenia.
"
Zuzana Lauková, 04.08.2014
"
Autoskolu hodnotim velmi pozitivne. Prehnane napisane rodinna atmosfera, s kazdym instruktorom si mozete tykat. Pacili sa mi aj online testy, ktore si mozete davat do nekonecna:-) Absolutne ziadne stresy v priebehu jazd. Teoreticka vyuka super len treba pocuvat:-)! ( co sa mne nie vzdy darilo:-) / Zuzana si zasluzi 1*za/
Dakujem za podporu, trpezlivost, najma Zuzane:) Vrelo doporucujem. Nieje to len
fraza. Nevahajte a prihlaste sa do kurzu Bosakovi.
"
Martin Moravčík (Aerosmith) , 08.07.2014
"
Dakujem autoškole Bosak za perfektnu pripravu na vodičak,bez nervov ,stresov.Velmi som sa naučila a hlavne mi bolo na hodinach velmi dobre,vždy som si tam oddychla psychicky po praci .Tak vam davam všetkym na znamost že určite chodte na hodiny a jazdy do tejto fajnovej autoškoly.Dakujem hlavne Zuzanke,Elenke,Robovi a Lubošovi.
"
Agáta, 30.06.2014
"
Ešte raz sa chcem poďakovať za skvelý prístup a trpezlivosť inštruktorov Elenke Lubošovi Robovi a najviac Zuzke ..Prajem vela úspechov do budúcna. Naj autoškola v Nitre 110% spokojnosť.
"
Matúš, 14.03.2014
"
Najlepia autoškola aká môže byť odporúčam všetkým !:) Ďakujem vám :)
"
Angelika, 27.11.2013
"
Super autoškola:D)
Srdečné poďakovanie celému kolektívu autoškoly za skvelú teoretickú prípravu, ktorá vždy naučila, pobavila a nenudila, za zlaté nervy pri jazdách a za celkovú ochotu a ústretovosť :):)
Odporúčam každému, kto rozmýšľa nad výberom autoškoly.
"
Mirka, 30.10.2013
"
Najlepšia autoškola bez stresu...., chcem poďakovať všetkým inštruktorom Zuzke, Elenke, Peťovi, Robovi a samozrejme najviac Ľuboškovi za prístup, ochotu , trpezlivosť a snahu ktorú ste mi venovali počas kurzu. Prajem Vám , veľa pracovných a osobných úspechov. Za všetko Vám ešte raz ďakujem.....ste fakt super....
"
Vierka Kunová, 27.10.2013
"
Autoškola na jednotku, inštruktori príjemní a veľmi trpezlivý. Na teóriu a jazdy som sa vždy tešila, nuda určite nebola. Bol to skvelý zážitok, odporúčam všetkým 100% spokojnosť.
"
Veronika, 25.10.2013
"
Môžem len a len odporúčať,,,super majiťel! A perfektný inštruktory!! odporúčám..pripájám sa k tomu že Najlepšia autoškola v NR
"
Klaudia,, 24.10.2013
"
Fakt super autoškola, môžem len súhlasiť a odporučiť..perfektní inštruktori a skvelý prístup. Pretože aj ja som sa jazdenia dosť obávala, ale zvládla som to..Dobre ste ma naučili..:-)))
"
Andrea Hrušková, 01.10.2013
"
najlepsia autoskola v nitre odporucam kazdemu :-D
"
evka, 09.09.2013
"
môžem odporučiť, dobrý prístup, ešte aj teraz po 6 rokoch mi vedia v autoškole poradiť, keď požiadam o informácie.
"
Martines, 30.08.2013
"
Skutocne najlepsi pristup, odporucil som aj ostatnym a vsetci boli spokojni. Majitel najlepsi na svete a instruktori na jednotku. Vrelo odporucam. Uz stvrty rok bez nehody. Dobre ma naucili.
"
Kiko., 09.05.2013
"
Pripájam sa k pozitívnym hodnoteniam, majiteľ a inštruktori ústretoví a neskutočne trpezliví, vďaka čomu som sa aj ja úspešne zaradila medzi "vodičov". Určite odporučím aj ostatným... :)
"
Jana M., 08.12.2012
"
Tuto autoskolu odporucam je to veľmi dobra autoskola a su tam skvelí inštruktury. Sú ústrotovy a vedia pomôcť ked nieco potrebujete. Ja osobne som bol veľmi spokojny. Skuste, neoľutujete.
"
Juraj Rác, 04.12.2012
"
Autoškolu Bosák vrelo odporúčam. Skvelý prístup, super inštruktori, teória Vás bude baviť a dokonca tie hodiny Vám budú chýbať, pretože nuda rozhodne nebola :-) Čo sa týka jázd - žiadna nervozita či stres, inštruktori sú perfektní, ústretoví, chápaví...na každú jazdu sa budete tešiť :-)
Ak chcete prístup na 1* tak šup do tejto autoškoly. :-))
"
Dominika, 02.12.2012
"
Je to skoro rok,čo som si robila u Vás vodičák,ale s autoškolou Bosák mám len tie najlepšie skúsenosti, dlho som sa rozhodovať ani nemusela,táto autoškola mi vyhovovala po všetých stránkach,hlavne inštruktori sú veľmi príjemní , vôbec som na jazdách nepociťovala stres a keďže som mala v tom čase malé dieťa vedeli sa mi prispôsobiť aj v plánovaní jázd.Ďakujem Vám autoškola aj Pánovi Bosákovi za prístup ,že aj vďaka Vám môžem moje dieťa voziť autom do škôlky
"
Denisa, 29.10.2012, 29.10.2012
"
ľudkovia nebudem rozprávať blbosti fakt sú ústretový a dobrý bolo to dávno co som tam chodil ale kedykoľvek stretnem Pána Bosáka -luboško tak sa sním rad pozhováram a sem tam si aj spomenie na svojich študentov :) ale nie Ľuboš všade vás odporúčam... aj u nás na oddelení...
"
Kalmancay Michal , 05.10.2012
"
Skvelá autoškola, skvelí inštruktori, vysvetlia všetko čo potrebujete - žiadna nervozita.. dá sa s nimi aj v pohodičke rozprávať pri jazde.
Teorky tiež super, docela mi to už aj chýba, pred rokom som si robil vodičák na motorku v inej nemenovanej autoškole a naozaj sa to nedá porovnať. Najlepšia autoškola v NR, 100% spokojnosť.
"
Juraj Nyíri, 19.09.2012
"
ja som chodila k bosákovi, moc sa mi tam pacilo. po skuskach mi to aj chybalo, ze uz tam nechodim, lebo nuda tam vobec nebola. Lubos-majitel sa nám dosť venoval, na teorky som sa tesila, koniec koncov výsledok hovori za svoje, ked na skuskach zo 16 sme spravili 15. teraz si to uvedomujem, ked jazdim, kolko ma vlastne naucili. super instruktori a dostala som aj zlavu na splatky
"
laquapa, 28.10.2010

Pridať referenciu

Odoslaním formuláru súhlasíte so zverejnením referencie a mena na stránke. Na odstránenie referencie kontaktujte bosak@autoskolabosak.sk.

Vaše meno:
Vaše skúsenosti:loading