image_slideshow
image_slideshow
image_slideshow
image_slideshow
Plánovanie jázd

Jazdy online sa plánujú na jeden týždeň, vždy od každej soboty 0.00h do pondelku 19h, no zaregistruj sa už skôr na našu stránku, najlepšie hneď na začiatku kurzu.

1. Otvor si stránku www.autoskolabosak.sk 
2. V pravom hornom rohu je ikonka „registrovať sa“, klikni na ňu a zaregistruj sa (meno a priezvisko vyplň skutočné, nie nick. Hlavne nezabudni               svoje prihlasovacie údaje.)
3. Môžeš sa prihlásit, ale autoškola ťa musí najskôr zaradiť medzi žiakov, aby si si mohol naplánovať jazdy. (väčšinou už na druhý deň si zaradený)
4. Ak ťa už autoškola zaradila a prihlásil si sa, v tom istom pravom rohu sa ti znázorní možnosť „Jazdy“. Klikni.
5. V hornej tabuľke sa ukazujú jazdy za minulý týždeň, takže roluj nižšie až na modrú tabuľku. V nej si zaznač max. počet hodín za týždeň (vieš, že  jedna jazda sa skladá z 2 hodín tak ak napr. chceš jazdy každý deň po 2-hodinovke, tak si zaznačíš 14 hodín)
6. Zaznač max. počet hodín za deň. Väčšinou sa jazdí po 2-hodinovke, ale môžeš si zaznačiť aj 3-hodinovku naraz.
7. Roluj znova nižšie a označ si inštruktora, s ktorým chceš jazdiť, alebo (ktorýkoľvek) a tak isto označ aj auto (alebo ktorékoľvek). Odporúča sa              zaznačiť akýkoľvek inštruktor aj akékoľvek vozidlo, aby si dostal čo najviac jázd.
8. Roluj ešte nižšie a zaznač všetky možné časy a dni, kedy môžeš jazdiť (najprv sa ti sfarbí na bledo-modro:ukladá do systému a keď je                        modré:uložené). Ak klikneš ešte raz na to isté tak si to zmažeš. Môžeš kliknúť na druhé auto, alebo inštruktora a tam si zaznač jazdy tak isto.        Napr. ak môžeš jazdiť kedykoľvek a v hociktorý čas, tak označ všetky políčka od hora až po spodok a každý deň. Označ vždy min. 2 políčka, lebo   jedna jazda sa skladá z 2 hodinovky.
9. V pondelok po 20h sa pozri na tvoje naplánované jazdy, ktoré ti systém vygeneroval a tie uvidíš už v hornej tabuľke.
10. Ak počas týždňa zistíš, že sa nemôžeš dostaviť na jazdu, tak to treba ohlásiť autoškole najlepšie 1 deň predtým.
11. Nezabudni, že celkový počet hodín je 34h (17jázd).



loading